Trouwfoto's landelijk trouwen bij Gillishof Slowlife holiday in Bocholtz

06.07.19

Spontane bruidsfotografie in Limburg: een internationaal huwelijk Bij Gillishof in Bocholtz

Dit bruidspaar woont in de Randstad, maar kwam naar Zuid Limburg om te trouwen. Ze maakten er een heel weekend van, met familie en vrienden. Als locatie kozen zijn de super gezellige en gastvrije Gillishof in Bocholtz.

In het voorjaar kwamen bruid en bruidegom samen met hun ceremoniemeester bij mij op gesprek. De bruidegom is een Australisch en dus werd het een fantastisch internationaal huwelijk. Een super gezellige ongedwongen trouwdag, die perfect bij mijn journalistieke fotografiestijl past. Ik arriveerde om half 12 in de ochtend om de voorbereidingen van de bruid in een van de vakantie appartementen. Het haar van de bruid werd gedaan en haar make up zou zij zelf doen. Intussen zaten vrienden en familie gezellig te relaxen op de binnenplaats.

Tussendoor ging ik even naar de bruidegom, om foto's te maken van hoe hij zijn trouwpak aan deed. Daarna weer terug naar de bruid voor het aankleden en voor de ontmoeting met haar vader, die bijna in tranen was. Al snel was het daarna tijd voor een prachtige trouwceremonie, met live muziek door de gitaarleraar van de bruidegom. Er werd veel gelachen maar ook gehuild en dit leverde voor de trouwfoto's prachtige momenten op. Vooral toen de bruidegom de ring voor zijn bruid wilde pakken en toen bleek dat er wel zes doosjes om de trouwringen zaten.

Na de buiten trouwceremonie was het tijd voor het aansnijden van de bruidstaart samen met neefjes en nichtjes en voor de toost. Aansluitend ging iedereen lekker praten en werd er muziek gemaakt, terwijl er kleine hapjes geserveerd werden.

Na een leuke trouwfotoshoot in het weiland en de hangmatten ging het bruidspaar nog even met de kinderen op het springkussen. Inmiddels was het tijd geworden voor een super gezellig trouwdiner op de binnenplaats van de hoeve. Tijdens het diner waren er speeches van de bruidegom en van beide ouders. Terwijl er werd gegeten, bewerkte ik een fotopresentatie om tijdens de feestavond op de beamer te laten zien.

Rond half 9 begon in de feestzaal de kinderdisco en aansluitend ging dit over in het avondfeest met een schitterende openingsdans door het bruidspaar.

"Wij hadden het voorrecht van Sjurlie als partner in ons trouwfeest juli 2019. Kan niet enthousiaster zijn over de ervaring! Ze is een absolute professional die veel meer levert dan we hadden verwacht. Bovendien, en niet minder belangrijk, is ze briljant om mee te werken en maakte het een absoluut mooie ervaring. Ga niet twijfelen." 

Gepubliceerd op de website van The Perfect Wedding

Reactie plaatsen

Geen reacties
Trouwfoto's landelijk trouwen bij Gillishof Slowlife holiday in Bocholtz
Logo Sjurlie.nl
Locaties

TROUWEN IN KASTELEN
Trouwen bij Chateau St. Gerlach
Trouwen bij Chateau Neercanne
Trouwen bij Chateau Urspelt
Trouwen bij Kasteel Bloemendal
Trouwen bij kasteel Daelenbroeck
Trouwen bij kasteel de Hoogenweerth
Trouwen bij Kasteel Aldenghoor
Trouwen bij kasteel Elsloo
Trouwen bij Kasteel Erenstein
Trouwen in Kasteel Groot Buggenum
Trouwen in kasteeltje Hattem
Trouwen in Kasteel Hoensbroek
Trouwen bij Kasteel Terworm
Trouwen bij Kasteel Vaalsbroek
Trouwen bij kasteel Wittem

TROUWEN IN HOEVES & MOLENS
Trouwen bij Biesenhof
Trouwen bij Auberge de Rousch
Trouwen bij de Auberge de Smockelaer
Trouwen bij Brasserie Nieuw Ehrenstein
Trouwen bij Frankenhofmolen
Trouwen in de kasteelhoeve Geldrop
Gillishof Slowlife Bocholtz
Trouwen bij de Grote Hegge Thorn
Trouwen bij Landgoed Overste Hof
Trouwen bij het Nonke Buuske
Trouwen bij De Pastory
Trouwen bij de Schinvelderhoeve
Trouwen in de Stadbroekermolen
Trouwen bij Hoeve Vernelsberg
Trouwen bij Viva Laterne
Trouwen bij Winselerhof

Locaties

TROUWEN IN VILLA'S & VAKANTIEHUIZEN
Trouwen bij Villa Boqueteau
Trouwen bij Villa la Ferme de Pierre Louis
Trouwen bij de Prachtvink

TROUWEN IN KLOOSTERS EN ABDIJEN:
Trouwen bij de Abdij van Rolduc
Trouwen bij klooster Nieuw Goirle
Trouwen in de Kloosterbibliotheek Wittem
Trouwen bij Mariapark Sittard
Trouwen bij de Twee gezusters

TROUWEN BIJ EEN WIJNGOED OF WIJNHUIS
Trouwen bij Thiessen Wijnkoopers
Trouwen bij Wijngoed St. Martinus


TROUWEN IN EEN GROT
Trouwen in de grotten van Kanne
Trouwen in de feestgrot Valkenburg


TROUWEN IN EEN DIERENTUIN OF TUIN
Trouwen in je achtertuin
Trouwen bij Gaia Zoo
Trouwen in de Hortus Botanicus 
Trouwen bij Mondo Verde