Trouwow magazine

Trouwow Magazine

Trouwow is het leukste inspiratie magazine voor je trouwdag. Vol met inspirerende foto's van een styled shoot in afwisselend thema en compleet gestyled door de leukste leveranciers uit de regio.

Het leukste aan bruiloften vind ik de verhalen. Hoe jullie elkaar hebben ontmoet, waar jullie samen zijn geweest, hoe het huwelijksaanzoek verliep. De bruiloft is een volgend hoofdstuk in jullie verhaal. Als trouwfotograaf leg ik de mooiste momenten van deze bijzondere dag vast. Zodat je jaren later nog ziet: de liefde straalt er vanaf.

Ik ben niet de enige die van jullie bruiloft de mooiste dag wil maken. Daarom maak ik elk jaar met een groep enthousiast en betrokken bruiloftsondernemers dit inspirerende gratis magazine voor je huwelijk. Van de trouwambtenaar die jullie ceremonie tot in de puntjes verzorgt tot de bloemist die met de mooiste bloemen jouw unieke bruidsboeket samenstelt. In onze trouwmagazine vind je onder andere inspiratie voor je bruidstaart, bruidskapsel, trouwpak, trouwjurk en ga zo maar door!

Volgende week gaan we alweer aan de slag voor het vierde magazine vol inspiratie voor je bruiloft. Het them van dit magazine Winterwedding zijn, die zul je terug zijn in verweerd hout, ijsblauw en zilveren accessoires. Laat je inspireren.

Wil je graag een trouwmagazine ontvangen ? Ons huwelijksmagazine in het trouwthema Urban Chique ligt momenteel voor je klaar bij al onze trouwleveranciers.
Neem contact op en vul je trouwdatum en telefoonnummer in en ik stuur je een bruiloftsmagazine toe.

Ben je zelf ondernemer in de huwelijksbranche en wil je graag meedoen aan Trouwow ? Neem contact op voor de deelnamevoorwaarden en prijzen ! Trouwow is een groep van enthousiaste trouwondernemers die elkaar willen inspireren en samen willen groeien. Naast het magazine organiseren wij ook bijeenkomsten en live trouw events. Uit iedere disclipine is maximaal een ondernemer vertegenwoordigd. 
 

Weddingplanner Dreamy wedding / http://dreamywedding.nl/  
Trouwlocatie Kasteel Dealenbroeck / https://www.daelenbroeck.nl/nl/
Bruidsfotografie Sjurlie Fotografie / https://sjurlie-bruidsreportages.nl/
Trouwjurk All Around You / https://www.allaroundyou.de/
Grafisch ontwerp Cup of Creativity Design / https://www.facebook.com/cupofcreativitydesign/
Trouwambtenaar Samen-Trouwen / https://samen-trouwen.nl/
Videograaf Onze Film / https://onzefilm.nl/
Zangeres Gabriella Massa / https://www.gabriellamassa.com/
DJ Erido Entertainment / https://www.erido.nl/
Gents Herenkleding / https://www.gents.nl/ 
TopVintage retroboutique online / https://topvintage.nl/
Goudsmid Sanne Kickken / https://www.instagram.com/goudsmid_sanne_kickken/ 
Drukkerij Comar / https://www.drukkerijcomar.nl/
Eclair Gebak / https://www.eclairgebak.nl/
Visagie Marlou / https://www.visagie-marlou.nl/  
Gaijess Barbers Maastricht / https://www.instagram.com/gaijessbarbersmaastricht/
HIP Tafelen Servies / http://www.orcacool.nl/
Bruidsbloemwerk Cox Design / http://www.cox-design.nl/
Geurbeleving La Diligence / https://www.ladilligence.nl/
Interieurstyling Jill & Co / https://www.jillenco.nl/ 
Ballondecoratie Balloonie / https://www.balloonie.nl/nl/
Fotobooth HappyBooth / http://www.happybooth.nl/ 
Bruiloftsverhaal De Bruidsjournalist / https://www.debruidsjournalist.nl/